Ładowanie...

Nasza firma rodzinna Magma-Art to wszystko co mamy. To nasza tożsamość. To nasza duma i pokora zarazem. Jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem ekskluzywnej biżuterii złotej, srebrnej oraz ze stali szlachetnej. Łączymy autorskie projekty z ekskluzywnym wzornictwem. Nie boimy się jako pierwsi wprowadzać nowe kolekcje biżuterii i obserwować w jakim tempie i stopniu zmieniają życie nas wszystkich.

Nasza praca jest naszym życiem i  pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym poświęceniem. To z kolei przekłada się na jakość usług i bezpośredni kontakt z Kontrahentami a często już także Przyjaciółmi.

Od ponad dekady zbieramy doświadczenie i wiedzę, słuchając naszych Klientów. Uczymy się razem jak najlepiej współpracować, pokonując różne przeciwności losu. Pozwoliło nam to podjąć współpracę z największymi salonami i sieciami sklepów jubilerskich na terenie Polski. Zmieniamy się razem ze Światem, modą i branżą jubilerską.

Stawiamy na jakość naszych produktów i relacje z naszymi Odbiorcami. Kierujemy się myślą "Szacunek i indywidualne podejście" Niezwykle ważny jest dla nas kontakt  bezpośredni z Klientem.

Realizujemy zamówienia w oparciu o najnowsze zdobycze nauki z dziedziny metalurgii i inżynierii materiałowej zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi i jubilerskimi. Staramy się wykonywać biżuterię z z najwyższą precyzją w oparciu o najnowsze technologie.