Firma rodzinna Magma-Art jest producentem, importerem i dystrybutorem ekskluzywnej biżuterii złotej, srebrnej oraz ze stali szlachetnej. Nasza biżuteria to połączenie autorskich projektów z ekskluzywnym wzornictwem, wykonana z najwyższą precyzją w oparciu o najnowsze technologie.

Pasja

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym poświęceniem. Ten styl pracy przekłada się na jakość naszych usług i efektywność w działaniu.

Wiedza i doświadczenie

Od 10 lat współpracujemy z największymi salonami i sieciami sklepów jubilerskich na terenie Polski. Oferujemy krótkie, wyjątkowe i niepowtarzalne kolekcje dostosowane do panujących trendów w modzie.

Jakość i efektywność

Szczególną wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów oraz rzetelności obsługi klienta. Jednocześnie gwarantujemy terminowość realizacji zamówień.

Szacunek i indywidualne podejście

Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, z dbałością analizujemy jego potrzeby. Niezwykle ważny jest dla nas bezpośredni kontakt z klientem.

Stosowane technologie

Realizujemy zamówienia w oparciu o najnowsze zdobycze nauki z dziedziny metalurgii i inżynierii materiałowej zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi i jubilerskimi.